in

Міграційна служба почала перевірку усіх, хто отримав громадянство з 1991 року

Державна міграційна служба почала перевірку всіх осіб, які отримали громадянство за роки незалежності України.

Про це повідомив керівник Державної міграційної служби Максим Соколюк під час підсумкової колегії МВС, передає кореспондент Громадського.

«Розпочато роботу з повної перевірки підстав набуття українського громадянства за всі роки незалежності. Окрему увагу буде приділено набуттю громадянства за нововиявленим свідоцтвом про народження особи і на підставі рішень судів щодо встановлення факту проживання в Україні ним до 1991 року», — сказав він.

За його словами, зафіксовано випадки, що суди приймають рішення про проживання особи в Україні на підставі фейкової довідки про проживання в Україні до 1991 року, виданої посадовцями міграційної служби, що надає підстави для незаконного отримання іноземцями українського громадянства.

Соколюк додав, що окремою проблемою у роботі ДМС є ухвалення судами рішень без залучення відомства третьою стороною, які міграційна служба зобов’язана виконувати.

Зокрема, такі рішення стосується підстав для набуття громадянства України, легалізації незаконних мігрантів та поновлення на посадах звільнених за проступки працівників ДМС.

У 2017 році Порошенко припинив громадянство понад 5 тисяч осіб.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Реєстрація дитини, народженої українцями в Італії

Українці зможуть онлайн перевірити на підробку посвідчення особи