in

МЗС запрошує до акції #СелфізПрапором

Найбільш креативні та захоплюючі світлини будуть опубліковані на всіх сторінках соцмереж МЗС, а фото-переможець стане обкладинкою акаунтів МЗС.

L'immagine può contenere: cielo, nuvola, spazio all'aperto e natura

Міністерство Закордонних Справ запускає новий проект «#SelfieWithFlag».

Минулого року, ми запрошували вас сфотографуватися з прапором України за кордоном. Цього року ми пропонуємо вам наступне: ми впевнені, що у кожного українця є свій улюблений затишний куточок і в Україні. Тому, друзі, беремо державний прапор і вирушаємо підкорювати прекрасні куточки та міста нашої Батьківщини. 

Умови пам’ятаємо?

 

Вони досить прості! Робимо фото з прапором у своєму улюбленому місці в межах України, публікуємо їх на своїх акаунтах Facebook, Twitter та Instagram, додаючи хештег #SelfieWithFlag або #СелфізПрапором і розповідаємо всьому світові про унікальність цього місця. Давайте розповідати про Україну разом! #UkraineIsBeautiful

В День Державного Прапора 23 серпня, найбільш креативні та захоплюючі світлини будуть опубліковані на всіх сторінках соцмереж МЗС, а фото-переможець стане обкладинкою акаунтів МЗС у соціальних мережах до кінця літа.

Чекаємо на ваші ідеї та захопливі фотоісторії! Нам також цікаво, як ви проводите українське літо в Україні! #VisitUkraine

 

____________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Як замовити біометричний паспорт через інтернет. Інструкція

Українці каратимуть за використання автомобілів з іноземними номерами