in

«На запчастини – тільки машини!»-заробітчанам нагадали про небезпеку трудового рабства

В Івано-Франківську всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми влаштувала національний автопробіг «На запчастини – тільки машини!».

В області захід відбувається під патронатом облдержадміністрації, за підтримки департаменту соціальної політики та БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ». Учасниками автопробігу також є Івано-Франківський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і управління Національної поліції в області. Про це повідомив власкор IA ZIK.

За словами заступника голови ОДА Ігоря Пасічняка, метою проведення акції є привернення уваги громадськості краю до небезпеки такого глобального явища як торгівля людьми.

«Прикарпаття є тією областю, де велика кількість людей у пошуках кращої долі часто вирушають за межі країни. Саме там на них чекає найбільша небезпека – тенета рабства, із яких вирватись буває вкрай тяжко, – зазначив управлінець. – Тому, дуже важливо дбати про власну безпеку, аби не стати жертвою торговців людьми».

У рамках акції поблизу візових центрів волонтери роздаватимуть людям інформаційні буклети та інформуватимуть про ризики, які траплятимуться під час пошуку нового місця роботи. Надаватимуть поради, як подбати про власну безпеку, перебуваючи за кордоном, та до кого звертатися за порадою.

_______________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

За перший вікенд прокату «Гніздо горлиці» про долю заробітчанки в Італії, побачило понад 9 тис. осіб

Чи можливий паралельний обіг пластикових ID-карток і паперових паспортів?