in

МЗС Італії: потрібно змусити Україну “пролити світло” на ситуацію з Тимошенко

   Італійська влада сподівається на надання Україною необхідної медичної допомоги і юридичного захисту колишньому прем’єр-міністрові Юлії Тимошенко.

Про це сказано в повідомленні на сайті МЗС Італії.

“Міністерство закордонних справ перебуває в контакті із ключовими європейськими партнерами і з верховним представником (ЄС з іноземних справ і політики безпеки Кетрін) Ештон, щоб змусити владу в Києві пролити світло на цю справу, і сподівається, що українська влада вживе відповідних заходів для забезпечення повної поваги до прав пані Тимошенко, медичної допомоги й необхідного юридичного захисту”, – зазначає італійський міністр закордонних справ Джуліо Терзі.

Також він висловив стурбованість інформацією про застосування до Тимошенко насильства при перевезенні з колонії до лікарні.

З його слів, судові розгляди справ проти колишніх чиновників не можуть не викликати занепокоєння із приводу ситуації з верховенством права в Україні.

Терзі нагадав, що Ештон неодноразово наголошувала від імені ЄС на тому, що судові процеси в Україні не відповідають міжнародним стандартам, а також не є прозорими й незалежними. З його слів, Італія повністю підтримує таку позицію Євросоюзу.

Нагадаємо, раніше екс-голова нижньої палати парламенту Італії П’єр Фердинандо Казіні заявив, що ЄС повинен розглянути можливість “певної форми бойкоту” матчів Євро-2012 в Україні через переслідування Тимошенко.

http://ukranews.com

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

“Свято Матері 2012” у Римі (ВІДЕОАНОНС)

Вилучено велику партію наркотиків