in

На Житомирщині впроваджується українсько-італійський проект “Інклюзивна освіта”

   Професійний супровід дітей із інвалідністю в умовах навчання в державних і приватних школах обговорили учасники міжнародного семінару, що розпочав свою роботу в Житомирському державному університеті ім.Івана Франка.

Цей захід уже втретє проходить у рамках українсько-італійського проекту «Інклюзивна освіта в Житомирі». Протягом трьох днів, що триватиме семінар, науковці, керівники громадських організацій і спеціалізованих закладів, психологи та соціальні працівники зможуть перейняти досвід іноземних партнерів щодо впровадження інклюзивної освіти.

На Житомирщині з 89 тисяч людей із інвалідністю 5700 дітей, із яких 495 – із вадами дитячого церебрального паралічу. Задля підтримки та соціалізації таких дітей в області реалізовується програма «Створення центрів реабілітації для дітей-інвалідів». Такі заклади уже діють у містах Житомирі, Коростені, Коростишеві, Бердичеві, Новограді-Волинському. Галина Корінна висловила окрему вдячність іноземним партнерам за допомогу у впровадженні системи інклюзивної освіти на Житомирщині.

http://www.kmu.gov.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Труп невідомого виявився українцем

Заробітчанські шляхи української жінки-2