in

Томенко хоче перевірити, як платять податки в Україні багаті “заробітчани”

Боротьбу уряду за детінізацію заробітних плат необхідно почати з багатих, вважає Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко. Про це повідомляє офіційний веб-сайт Верховної Ради України.

Томенко, нагадав, що згідно з соціологічними дослідженнями 42,3% громадян відкрито заявляють про те, що їх знайомим доводиться отримувати зарплату (повністю або частково) неофіційно (в “конвертах”).

На переконання віце-спікера, боротьбу з нелегальними зарплатами слід починати не з робітників і селян, а з великого бізнесу, який у своїй діяльності користується офшорними компаніями.

“Також цікаво було б подивитися як відомі журналісти і футболісти, які є працівниками з інших країн, платять податки в Україні”, – додав політик.

Томенко повідомив, що поцікавиться в Голови Податкової адміністрації, які податки заплатили відомі працівники журналісти і футболісти, які приїхали працювати в Україну з інших країн.

“У нас є мільйонери-журналісти, працівники з інших країн, у нас є найдорожчі на території СНД футболісти. Давайте поцікавимося, які податки вони заплатили”, – підкреслив віце-спікер.

http://news.finance.ua

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійський чиновник {br} звинуватив рекламу IKEA з геями в суперечності конституції

Розміри виплат допомоги по материнству у 2011