in

Прем’єр назвав “негідниками” тих, хто сумнівається в європейській перспективі України

  Прем’єр-міністр України Микола Азаров назвав “негідниками” тих людей, які всередині країни і за її межами висловлюють сумніви щодо європейської перспективи України. Про це він заявив під час виступу на засіданні Кабміну.

“Зараз знаходяться негідники і всередині країни, і ззовні, хто хоче поставити під сумнів європейську перспективу нашого народу, хто готовий зупинити рух України, знову обурюються, висуваючи нашій державі абсурдні претензії. Не вийде. Наш народ проходив через великі випробування. У нас невичерпний потенціал для становлення України як процвітаючої незалежної держави. Ми здатні розвиватися на власний розсуд, виходячи з національних інтересів, а не за чужими вказівками”, – сказав Азаров.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Президент Європейської Ради Херман ван Ромпей заявив, що прем’єр-міністру України Миколі Азарову не варто відвідувати Брюссель для участі в засіданні Ради з питань співробітництва Україна-ЄС, яке відбудеться 15 травня. Президент Євроради заявив також, що з боку Європи “це недвозначне свідчення того, що в Україні повинні відбутися зміни”.

http://news.finance.ua

La comunità ucraina si riunisce per la Festa della Mamma

Посла України викликали в МЗС Італії через Тимошенко