in

Делегація “Свободи” відвідала Рим на запрошення італійської партії “Форца нова”

  23–24 квітня 2013 року депутат фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” у Верховній Раді України Андрій Іллєнко та керівник Міжнародної служби партії Тарас Осауленко відвідали Італію на запрошення італійської націоналістичної партії “Форца нова”, очолюваної колишнім депутатом Європейського парламенту, відомим європейським політиком Роберто Фіоре.

Нагадаємо, що Роберто Фіоре є давнім прихильником і другом “Свободи”. Перша зустріч із лідером “Форца нова” відбулася під час візиту делегації голови ВО “Свобода” Олега Тягнибока до Страсбурга 2009 року. Тому ж року Р. Фіоре вперше на запрошення ВО “Свобода” відвідав Україну, де взяв участь у круглому столі, присвяченому проблемам поширення у світі мультикультурности та зростання проявів глобалізму і космополітизму.

Цього року, після спільної зустрічі у конгресі “Бачення Європи”, який відбувся у Стокгольмі в березні 2013-го за участі представників “Свободи”, Р. Фіоре виступив з ініціативою посилити співпрацю між українськими та італійськими націоналістами.

З часу останніх контактів українських націоналістів з італійськими побратимами ВО “Свобода” здобула значного успіху на виборах до парламенту України, вперше створивши у Верховній Раді України націоналістичну фракцію.

На зустрічі керівництво італійської “Форца нова” та представники ВО “Свобода” обговорили питання співпраці італійської партії з українськими націоналістами, шляхи розвитку співпраці українців з італійськими побратимами та сприяння “Форца нова” і ВО “Свобода” більш змістовному насиченню діяльності Альянсу європейських націоналістичних рухів. Було обговорено й питання взаємодії двох партій.

На зустрічі з італійськими активістами “Форца нова” Андрій Іллєнко розповів про ідеологічні засади українського націоналізму, історію діяльності партії, зупинився на сьогоднішній діяльності фракції ВО “Свобода” у найвищому законодавчому органі України. Зокрема народний депутат розповів про відмінності, які притаманні українському націоналістичному рухові, про опір українських патріотів проросійським шовіністичним силам у Верховній Раді України, про законотворчу діяльність українських націоналістів у парламенті.

Делегація “Свободи” зустрілась із юнацькою організацією партії “Форца нова” в таборі для вишколу молодих італійських патріотів. Андрій Іллєнко розповів молодим активістам італійської партії про засади українського націоналізму, діяльність партії, обговорив питання міжпартійної співпраці молодіжного руху італійців та українців. Депутат-свободівець відповів на запитання італійських націоналістів, побажав успіхів на шляху утвердження національної ідеї української та італійської націй разом з іншими європейськими націями на шляху боротьби зі впровадженням ліберальними силами ідей мультикультурности та невілювання національних традицій європейської цивілізації.

Відбулися також зустрічі свободівців із представниками українських трудових мігрантів, що працюють в Італії, зокрема з пані Наталі Цибриською, яка зокрема, має повноваження представляти партію в Італії, та паном Ігорем Пархутом, головою осередку прихильників “Свободи” з Мілану, які надали всебічне сприяння свободівській делегації під час її перебування в Римі.


Прес-служба Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Запрошуєм на міжнародну всецерковну прощу до Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві

Савік Шустер хоче відмовитися від громадянства Італії