in

Що дає навчання в Європі? 5 незаперечних аргументів

На прикладі голландського Vrije Universiteit Amsterdam даємо відповідь на питання, якечасто піднімають наші молоді читачі : навіщо їхати вчитися до Європи, наскільки складно це зробити?

Ось наша точка зору:

По-перше, сучасна наука не існує без міжнародної кооперації. Тому якщо ви хочете зробити кар’єру вченого, то досвід навчання за кордоном вам просто необхідний.

По-друге, європейські університети добре організовані. Це виявляється у всьому: від грамотної роботи адміністрації і бібліотек до робочих стосунків між викладачем і студентом.

По-третє, в Європі поважаються академічні свободи. Якщо ви займаєтеся гуманітарними науками – ніхто не попросить вас зробити або написати «як треба», або «як прийнято». Якщо ж ви біолог або хімік, у вас буде можливість працювати в добре оснащених лабораторіях.

По-четверте, в європейських університетах керівництво прислухається до думки студентів і, наскільки це можливо, задовольняє їхні прохання.

Нарешті, європейські дипломи поважають у великих українських компаніях, так що їх наявність допоможе вам знайти хорошу роботу в Україні або, якщо ви вирішили залишитися жити в Європі, влаштуватися в західних країнах.

________________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Безкоштовні онлайн курси італійської мови для початківців

Права студентів-іноземців в Італії