in

У Барі відбудеться виїздне консульське обслуговування

Метою виїзного консульського обслуговування є забезпечення ЗДУ належного захисту прав і законнихінтересів громадян України у місцях  їх  компактного  проживання  чи  перебування,  надання  їм сприяння у реалізації  своїх  прав  та  інтересів,  проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи.

 

Ви матимете можливість скористатися такими консульськими послугами, без необхідності поїздки до Риму:

– ПРОДОВЖЕННЯ ДІЇ ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТА;
– ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТА ДЛЯ ДИТИНИ;
– ДОЗВІЛ НА ВИЇЗД ДІТЕЙ ПМП;
– ДОЗВІЛ НA ВИЇЗД ДИТИНИ ЗА КОРДОН;
– ДОЗВІЛ НА ОДРУЖЕННЯ;
– ДОВІРЕННІСТЬ;
– КОНСУЛЬСЬКИЙ ОБЛІК;
– ІНШІ ЮРИДИЧНІ ПИТАННЯ.

У суботу 17 вересня 2016 року у місті Барі відбудеться виїзне консульське обслуговування.Воно пройде у приміщенні Почесного консульства України за адресою адреса: Via Carulli, n.140, Bari,
Звертаємо увагу громадян України, які плануватимуть прибути на виїзне консульське обслуговування про необхідність отримати напередодні підтвердження про його проведення за вказаними вище номерами телефонів.

Громадяни, які подавали документи на оформлення закордонного паспорта у Генеральному консульстві України в Неаполі можуть отримати готовий документ під час виїзного обслуговування. Для цього необхідно повідомити Консульство до 16 вересня ц.р. за телефоном: 081 787 54 33 або електронною поштою: gc_itn@mfa.gov.ua або cgunapoli@libero.it або через мережу «Фейсбук» залишивши відповідне повідомлення у розділі «Повідомлення».

Перевірити готовність оформлених паспортів можна ТУТ

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 080 558 21 51; 345 917 74 41, 081 787 54 33, e-mail: consolatoucrainabari@libero.it; maxfara92@live.it

____________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Оплата послуг українських консульств за кордоном. Все що потрібно знати

У Неаполі виступить Віктор Павлік