in

У Барі відбудеться виїзне консульське обслуговування

Українці, що мешкають у Барі та околицях мають можливість отримати консульські послуги, не їдучи у консульський відділ у Неаполь.

 

20 жовтня 2018 РОКУ в Барі за адресою вул. Палумбо 5 (з 9.30) відбудеться ВИЇЗНЕ КОНСУЛЬСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ за участю представника Генерального консульства України в Неаполі, повідомляється на FB сторінці дипломатичного представництва.

Для запису звертатися за телефоном:

+393459177441 Олена Вернигора.

Під час консульського обслуговування, за наявності відповідних документів у заявника, будуть вчинятися такі консульські дії:

1. Постановка на тимчасовий та постійний консульський облік.

2. Зняття з консульського обліку.

3. Витребування документів.

4. Вчинення нотаріальних дій (у т.ч. оформлення довіреностей, засвідчення справжності підпису особи на заявах, засвідчення справжності підпису перекладача тощо).

5. Видача довідок, передбачених законодавством України.

6. Прийом документів для оформлення закордонного паспорта дітям до 12 років (особи після виповнення 12-річного віку подають документи виключно в ГКУ в Неаполі).

7. Видача готових паспортних документів.

Перелік документів, які мають бути пред’явлені заявником для вчинення консулом згаданих консульських дій, можна ознайомитися на веб-сторінці Генерального консульства України в Неаполі, в рубриці «Консульські питання» і далі “Поширені питання / FAQ”;

Оплата за консульські послуги, які вчинятимуться під час виїзного консульського обслуговування, здійснюється виключно банківською карткою (картка-банкомат, кредитна, препагата) через наявний під час прийому термінал POS відповідно до існуючих тарифів (див. рубрику «Консульські питання» і далі «Тарифи консульського збору»).

В разі потреби, додаткову інформацію можна отримати в ГКУ в Неаполі:

за номером телефону 081 787 54 33, а також за результатами запиту на електронну адресу gc_itn@mfa.gov.ua чи факс 081 605 78 67.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Зміни графіку прийому консульств України в Італії у жовтні 2018 року

У Джоя Тауро у жовтні відбудеться виїзне консульське обслуговування