in

У Джойа Тауро (Калабрія) відбудеться виїзне консульське обслуговування

Звертаємо увагу громадян України, які плануватимуть прибути на виїзне консульське обслуговування про необхідність отримати напередодні підтвердження про його проведення за вказаними вище номерами телефонів.

 

11 лютого 2017 року (субота) у місті Джойа Тауро, Калабрія, (адреса: Via Reggina Elena, 8, Gioia Tauro, тел.: 0817875433 або 333 7903161) з 10 до 16 години відбудеться виїзне консульське обслуговування.

Звертаємо увагу громадян, що консульський збір за вчинення консульських дій (оформлення довіреностей, заяв, nulla osta al matrimоnio, подання документів на оформлення закордонного паспорта дітям, які не досягли 12-річного віку тощо) приймається виключно у безготівковій формі через POS-термінал. Просимо завчасно подбати про наявність необхідної суми на банківській картці (carta prepagata, carta bancomat або carta di credito).

Громадяни, які подавали документи на оформлення закордонного паспорта у Генеральному консульстві України в Неаполі можуть отримати готовий документ під час виїзного обслуговування. Для цього необхідно повідомити Консульство до 10 лютого ц.р. за телефоном: 081 787 54 33 або електронною поштою: gc_itn@mfa.gov.ua або через мережу «Фейсбук» залишивши відповідне повідомлення у розділі «Повідомлення».

Список оформлених паспортів можна подивитися тут

__________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

“Гніздо горлиці”. Вийшов у світ роман про українську заробітчанку в Італії

Поради психолога: 4 табу імміграції