in

У Харкові відкривається Центр обслуговування громадян ”Паспортний сервіс”

 Аби зробити процес отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон більш швидким та комфортнішим ДП «Документ» за підтримки Державної міграційної служби України відкриває у самому центрі Харкова «Паспортний сервіс».

На вул. Сумській, 10 на третьому поверсі торговельно-офісного центру Ave Plaza Центр обслуговування громадян прийматиме своїх перших клієнтів з 25 липня о 12.00.

Харків’яни все частіше звертаються до міграційних підрозділів аби зробити собі закордонний паспорт. Хтось планує провести свій відпочинок на світових курортах, хтось, особливо молодь, вбачає гарну перспективу для подальшого працевлаштування у навчанні в престижних закордонних навчальних закладах. А в зв’язку з економічною кризою і зростанням безробіття в Україні, все більше співвітчизників виїжджають у пошуках кращого життя за кордон.

Так, за даними Головного управління статистики в Харківській області, за перші сім місяців цього року з регіону виїхало майже 19 тисяч громадян. Причому, сільських жителів виїхало практично три тисячі чоловік, а міських фахівців –16 тисяч.

Серед найпопулярніших країн, куди вирушають харків’яни, експерти називають Росію, Польщу, Німеччину та Італію.

Звичайно, аби відвідати інші країни з метою заробітку, навчання чи відпочинку потрібен закордонний паспорт. Зважаючи на те, що Харків є місто – мільйонник та за кількістю населення посідає друге місце після столиці, йому вкрай потрібен Центр обслуговування громадян, такий, як «Паспортний сервіс». Адже з дати відкриття першого Центру «Паспортного сервісу» в серпні 2013 року послугами Центру в інших містах України скористалося майже шість тисяч харків’ян та жителів регіону.

Як і в кожному із всеукраїнської мережі центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс», яка розгалужена у 20 великих містах, у харківському відвідувачів зустрічатимуть висококваліфіковані консультанти, котрі напередодні відкриття, пройшли серйозне навчання та тренінги.

Тут можна буде здати документи на оформлення закордонного паспорта з біометричними даними або без них. А також замовити собі довідку про відсутність судимості, скористатися послугами проставлення апостилю та страхування, тарифи на які тут значно нижчі, ніж у посередників.

У «Паспортному сервісі», що розташовується у приміщенні на 300 кв. метрів, працюватимуть п’ять віконець для прийому документів та три кабінки для фотографування та зняття біометричних даних. Також є одне робоче місце, яке пристосоване для обслуговування людей з обмеженими можливостями та малечі. Увесь процес обслуговування кожного відвідувача займатиме не більше двадцяти хвилин. Система електронної черги вдало контролюватиме весь процес обслуговування. У приміщенні працюватиме вільний Wi-Fi, а для дітей – ігровий майданчик.

У «Паспортному сервісі» потурбувались про те, аби клієнти могли здійснити всі необхідні платежі через відповідні термінали просто у приміщенні, не шукаючи найближчі відділення банків.

У залежності від терміновості забрати свій новий паспорт для виїзду за кордон клієнти «Паспортного сервісу» зможуть через сім або двадцять робочих днів. Про його готовність та час отримання вони дізнаватимуться із СМС-повідомлень. До речі, оформити собі закордонний паспорт громадяни можуть не залежно від місця їхньої реєстрації, тобто жителі усієї нашої країни.

Харківський «Паспортний сервіс» працюватиме по буднях з 9 до 20-00, та у суботу з 10 до 19-ї години.

___________________________________

Більше новин:

Комітет Європарламенту підтримав рішення про безвізовий режим для України

У Наполі банда неповнолітніх жорстоко побила підлітка з України