in

У Львові пройде Перший світовий форум українознавчих шкіл з-за кордону

До уваги керівництва та викладачів українських суботньо-недільних шкіл Італії

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК) проводить 17-22 серпня 2018 у м.Львів Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл.

Форум буде складатися з двох частин: V Міжнародної конференції «Українська мова у світі» та практичної частини (тренінги, майстер-класи, практикуми, презентації). 

Цільова аудиторія – науковці-українознавці, фахівці з лінгводидактики, викладачі-практики, представники державних органів влади, педагоги суботніх та недільних шкіл з різних країн світу, фахівці з методики викладання предметів українознавчого циклу, зокрема української мови як іноземної, практики новітніх освітніх ініціатив в Україні.

В контексті можливої участі представників шкіл у додатках розмішуємо інформацію про Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл, а також про проекти МІОК.

Nessun testo alternativo automatico disponibile.

Реєстрація на участь у Першому світовому форумі українознавчих суботніх та недільних шкіл триває до 15 травня 2018 року. 

Оскільки Форум складається з двох частин – V Міжнародної науково-практичної конференції «Українська мова у світі» та «Лабораторії творчих ідей», маємо дві реєстраційні форми. 

Реєстраційна форма учасника V Міжнародної науково-практичної конференції «Українська мова у світі» доступна за посиланням 

Реєстраційна форма учасника Лабораторії творчих ідей доступна за посиланням 

Якщо є охочі взяти участь і в роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «Українська мова у світі», і Лабораторії творчих ідей – просимо заповнити обидві форми.

 Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Розпочато он-лайн оформлення електронних віз в Україну

Як оформити українську спадщину, перебуваючи за кордоном?