in

Українці Італії допомагають постраждалим від землетрусу: як долучитися

У неділю, 18 вересня, в усіх італійських храмах відбудеться благодійна збірка для потерпілих від землетрусу.

“Закликаємо, щоб у цей день також і у всіх наших громадах УГКЦ в Італії була звершена молитва за жертв землетрусу та їхні родини та щоб була проведена благодійна збірка на їхню підтримку”, – інформує прес-служба УГКЦ в Італії.

Зібрані кошти потрібно здати в Італійський Карітас (Via Aurelia 796 – 00165 Roma), послуговуючись поштовим поточним рахунком n. 347013 або через банківський переказ за такими координатами: Banca Popolare Etica, via Parigi 17, Roma – Iban: IT 29 U 05018 03200 000000011113, зазначаючи ціль призначення переводу (causale) – благодійна збірка для потерпілих від землетрусу: “Colletta terremoto centro Italia dalla comunità ucraina di”.

Або шлахом онлайн на офіційному веб-сайті Італійського Карітасу: http://www.caritasitaliana.it».

“Проявімо нашу солідарність з італійським народом, який нас так гостинно приютив на своїй землі, але сьогодні і сам в одній із своїх частин потерпає від безпритульності, внаслідок нещодавнього землетрусу у регіонах Марке, Умбрія і Лаціо, який трагічно забрав життя 292 осіб та зруйнував і пошкодив майже всі помешкання у зонах епіцентру”, – йдеться у зверненні Апостольського візитатора Владики Діонісія Ляховича та Пасторального координатора о.Володимира Волошина до душпастирів та вірних УГКЦ в Італії.

Нагадаємо, що 25 серпня Глава УГКЦ Блаженніший Святослав надіслав Кардиналові Анджело Баньяско, Президентові Італійської Єпископської Конференції, лист-співчуття з приводу землетрусу в Італії, запевняючи Католицьку Церкву Італії, про спільну молитву УГКЦ за жертв цієї драматичної ситуації.

_________________________________________

Більше новин:

FACEBOOK

 

Social

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Марина Килипко встановила рекорд на турнірі в Італії

Запрошуємо на концерт Олександра Долі у Болонії