in

V Міжнародна літня школа української мови і культури «Крок до України» (АНОНС)

   Особливістю школи «Крок до України» є те, що її основна цільова аудиторія – представники української діаспори: цього року до участі у школі зголосилися 27 студентів різного віку, професій та інтересів, які виявили бажання приїхати на два тижні до Львова, вивчати українську мову та пізнавати культуру України.

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) цього року вже вп’яте проводить літню школу української мови і культури «Крок до України». Попередні відбувалися у Львові (2010 і 2011 р.) та Казахстані (2012, 2013 р. ) – для тамтешньої української молоді.

Особливістю школи «Крок до України» є те, що її основна цільова аудиторія – представники української діаспори, насамперед східної: цього року до участі у школі зголосилися 13 осіб з Росії, а також представники Польщі, Сербії, Білорусі, Румунії, Киргизстану, Словаччини – всього 27 студентів різного віку, професій та інтересів, які виявили бажання приїхати на два тижні до Львова, вивчати українську мову та пізнавати культуру України. Не змогли відмовити організатори і тим, хто прагне приїхати зі Східної України: адже і в них є потреба відкривати для себе Україну, пізнавати її іншою, ніж знали дотепер.

Для нас усіх це ще одна можливість для побудови порозуміння, руйнування стереотипів, пізнання країни-сусіда, а для декого зі студентів – ще й історичної батьківщини.

«Я вважаю ненормальним і злочинним явищем антиукраїнську істерію, яку нагнітають в Росії, і маю намір протистояти їй шляхом зміцнення особистих та громадських зв’язків між Росією та Україною. Вважаю відновлення миру й добросусідських стосунків між російським та українським народом важливим, складним та гідним завданням», – написав у мотиваційному листі один з учасників школи.

У програмі навчання – інтенсивний курс української мови, екскурсії, майстер-класи, перегляд українських фільмів і багато інших цікавих речей.

Заключна прес-конференція відбудеться у п’ятницю, 25 липня.

За додатковою інформацією просимо звертатися до Олесі Палінської
 за тел. 258-01-51, +38 097 20 66 524 чи на e-mail: steptoukraine@gmail.com

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Після скасування віз до ЄС за кордон виїдуть близько 200 000 українців, – експерти

Українська медсестра в Римі: Я поставила перед собою ціль і досягла її