in

В ЄС знову проблеми зі схваленням рішення, яке гальмує безвіз для України

В ЄС знову є сумнів, чи буде найближчим часом ухвалене рішення про затвердження так званого механізму призупинення дії безвізового режиму, без якого неможливе надання безвізу з ЄС для України, Грузії та Косово.

Про це у своєму Twitter повідомив брюссельський кореспондент “Радіо Свобода” Рікард Йозвяк.

“Наразі не схоже, що Європарламент та Рада ЄС дійдуть згоди щодо затвердження “механізму призупинення” під час їхньої зустрічі на початку листопада”, – написав він.

Йдеться про так званий процес “тріалогу”, на якому інституції Євросоюзу мають ухвалити спільне бачення нового механізму. Лише після того пропозиція буде передана на схвалення Європарламентом та Радою ЄС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Рада ЄС та Європарламент на початку листопада ухвалять рішення щодо механізму призупинення безвізового режиму, який є головною перепоною для скасування віз для України та Грузії.

Як повідомлялося, доповідачка з візового питання у Європарламенті Марія Габріель раныше припустила, що питання надання Україні безвізового режиму може бути проголосоване євродепутатами до саміту ЄС-Україна, який відбудеться 24 листопада.

______________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія оголосила надзвичайний стан в регіонах, що постраждали від землетрусу

Рекомендації МЗС України у зв’язку із землетрусом у центральній частині Італії