in

Вихідні українських консульств в Італії у травні

Зверніть у вагу на ці дати, щоб ваша поїздка до українських консульств в Італії не стала марною.

 

Про вихідні дні 1-2, 8-9 травня та додатковий прийом громадян 13 травня 2017 року

Шановні співвітчизники, – оперативно повідомляє Генеральне консульство України в Неаполі. – З огляду на вихідні та святкові дні в Україні – 1, 2, 8, 9 травня 2017 року, які визначені такими і для посольств та консульств України за кордоном, прийом громадян із консульських питань в ці дні здійснюватися не буде.

Принагідно інформуємо про можливість у ці дні: скористатися цілодобовою «гарячою» лінією ГКУ +39 366 102 25 85 (у разі загрози життю чи загибелі громадян України), написати на адресу електронної пошти ГКУ – gc_itn@mfa.gov.ua, а також знайти актуальну консульську інформацію на веб-сторінці Генконсульстві http://naples.mfa.gov.ua/ua в розділі «Консульські питання» і далі «Поширені питання/FAQ».

При цьому в суботу 13 травня, яка є робочим днем в Україні, прийом здійснюватиметься з 9.15 до 13.00 та з 15.00 до 17.00 (з огляду на непрацюючі в цей день в Італії банки, за вчинені консульські дії розрахуватися можна буде виключно за допомогою платіжних карток у приміщенні Генконсульства, відповідно до затверджених тарифів).

В інші дні травня прийом здійснюватиметься за звичайним графіком.

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

______________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

 

Італієць вирішив розважитися з повіями і зустрів серед них свою дружину…

Підробиці ДТП у Віченці у якому загинула українка