in

З Івано-Франківська відкриють регулярні авіарейси до Італії

Державіаслужба дозволила авіакомпанії Роза вітрів виконувати регулярні польоти за маршрутом Івано-Франківськ – Салерно (Італія) два рази в тиждень.

Державна авіаційна служба України дозволила чартерної авіакомпанії Роза вітрів (Windrose Airlines) виконувати регулярні польоти за маршрутом Івано-Франківськ – Салерно (Італія). Таке рішення 26 вересня прийняла комісія Державіаслужби по експлуатації повітряних ліній, повідомляє ЦТС.

Рейс виконуватимуть два рази в тиждень, а термін дії дозволу необмежений, оскільки з Італією діє режим “відкритого неба”.

Нагадаємо, в квітні 2015 року уряд України в односторонньому порядку запровадив режим єдиного авіаційного простору ( “відкрите небо”) для компаній – авіаперевізників ЄС. Цей режим введений в аеропортах Львова та Одеси. Режим введений в якості експерименту для всіх європейських перевізників.

Мета – створення умов для зростання пасажиропотоку (в т.ч., в транзитному сполученні), а також для розвитку туристичного та інвестиційного потенціалу регіонів.

Раніше повідомлялося про те, що українські авіакомпанії показали зростання перевезень в 2016 році.

_______________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія прощається із Даріо Фо, лауреатом Нобелівської премії з літератури

В центрі Італії забив винний фонтан