in

За перший вікенд прокату «Гніздо горлиці» про долю заробітчанки в Італії, побачило понад 9 тис. осіб

З дня виходу у прокат копродукційна стрічка «Гніздо горлиці» режисера Тараса Ткаченка, створена за підтримки Держкіно України, зібрала більше 550 тис. грн. Її переглянули за перший вікенд прокату понад дев’ять тисяч глядачів.

Risultati immagini per ГНІЗДО ГОРЛИЦІ

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

Для порівняння: касові збори фільмів, що мали успіх в українському прокаті, за перший вікенд становлять: «Тепер я буду любити тебе» – 540 тис. грн., а «Дівчина з Данії» – 600 тис. грн.

«Гніздо горлиці» є переможцем Четвертого конкурсного відбору Держкіно. Виробництво фільму здійснили Продюсерський центр «Інсайт Медіа» (Україна) та «4 Rooms» (Італія). Драма, заснована на реальних подіях, оповідає про життя українських жінок в Італії.

Ролі у фільмі виконали видатні українські та італійські актори: Римма Зюбіна, Віталій Лінецький, Микола Боклан, Олександра Сизоненко, Максим Канюка, Ліна Бернарді та Мауро Чіпріані.

Risultati immagini per ГНІЗДО ГОРЛИЦІ

Стрічка у широкому прокаті з 10 листопада.

Доведено, що в нашій країні двадцять гривень з кожної сотні – заробітчанські… Відомо, що за це ми платимо зруйнованими сім’ями, залишеними напризволяще дітьми, поруйнованим життям мільйонів людей.

За сюжетом, українська заробітчанка Дарина повертається додому вперше за два роки напівлегального життя в Італії. Вона вагітна від її італійського «сеньйора». Що робити з майбутньою дитиною, як сказати про це своєму законному чоловікові? Що її чекає вдома? Занедбане господарство, а найголовніше – необхідність боротися за порятунок своєї родини. Та чи прийме її чоловік із чужою дитиною і як складеться їхнє подальше спільне життя?

__________________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

У Сарденії встановлять перший пам’ятник жертвам Голодомору

«На запчастини – тільки машини!»-заробітчанам нагадали про небезпеку трудового рабства