in

Італія видасть буковинця, який 10 років ухилявся від покарання

   Правоохоронні органи Італійської Республіки погодились на екстрадицію буковинця, який 10 років ухилявся від відбуття покарання.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області, у 2004 році у Новоселицькому районному суді Чернівецької області слухалась справа відносно громадянина Х., який вчинив злочин, передбачений ч.2 ст. 185 Кримінального кодексу України – таємне викрадення чужого майна (разом з товаришем викрали з гаражів СВК “Дружба” в с. Магала Новоселицького району Чернівецької області, двигун від автомобіля ЗИЛ-130).  

Суд визнав винним Х. у вчиненні вказаного злочину та визначив покарання у вигляді двох років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України чоловіка звільнено від відбування покарання з іспитовим строком – два роки та зобов’язано його повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання та роботи і періодично з’являтися в органи кримінально-виконавчої системи для реєстрації.

Проте, починаючи з січня 2005 року порушник на реєстрацію в КВІ не з’являвся, як виявилось – виїхав за кордон, а отже не виконав покладені на нього судом обов’язки.

У зв’язку з цим, Новоселицька МВ КВІ внесла подання до Новоселицького районного суду Чернівецької області з вимогою скасувати рішення про звільнення засудженого від відбування покарання з випробуванням, а призначити  покарання у вигляді двох років позбавлення волі.

У січні 2014 року до Новоселицького РВ УМВС України в Чернівецькій області надійшло повідомлення з Робочого Апарату Укрбторо Інтерполу про затримання Х. в Італійській Республіці в місті Болонья.

Нещодавно до прокуратури  області надійшла інформація, що на підставі Європейської конвенції про видачу правопорушників компетентні органи Італійської Республіки задовольнили запит про видачу в Україну громадянина Х. , для виконання вироку.

http://molbuk.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

«Iталійський Сіменон» із київських пагорбів

Українці до сліз розчулили італійців зворушливою виставою про війну в Україні (відео)