in

Українку, яка побила до смерті 91-річну італійку, перевели у психлікарню

   58-річну громадянку України Валентину Ф., яка доглядала 91-річну італійку і у стані афекту побила її, після експертизи визнали суспільно небезпечною і перевели з в’язниці у психіатричну лікарню в Монці.

14 травня 91-річна Ріна Гонелла отримала тяжкі травми від руки 58 річної Валентина Франчук, із якою жила у  квартирі на першому поверсі на вул. Одескалькі, що у Бріанці.

Помічник прокурора Фламініо Фіоретті, що розслідує обставини справи, направив жінку до медиків. Психіатри діагностували, що доглядальниця у момент трагедії була абсолютно нездатною усвідомлювати реальність. Сім’я пенсіонерки навіть не підозрювала про проблеми, що виникли з психічним здоров’ям домашньої робітниці, розповідає видання.

В разі коли суд визнає, що українка Валентина Ф., 58 років, є психічно хворою, ймовірно, їй винесуть виправдальний вирок.

 Нагадуємо. В італійському місті Бріанці доглядальниця Валентина Ф. у пориві нервового стресу мітлою відлупцювала перестарілу італійку. Потім з балкону почала жбурляти вазони у перехожих. Її вгамували карабінери, а потерпіла за кілька годин померла у відділку швидкої допомоги.

Нервові зриви, що доводять до кривавих подій, не є поодинокими в Італії. На подібні екстремальні кроки заробітчанок штовхають складні умови праці із літніми та тяжкохворими людьми. Доглядальниці стають жертвами психічних розладів через перебування у чужій країні, цілодобову присутність поряд з хворим, ізоляцію від зовнішнього світу.

Маріанна Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Світова федерація українських жіночих організацій проти “закону про мови”

Як вирішується питання множинного громадянства в законодавстві України?