in

В Неполі викрито український бордель

 

У Неаполі, муніципальна поліція з надзвичайних ситуацій заарештувала чоловіка і опечатала квартиру, в  якій дві українки щодня приймали десятки клієнтів, повідомляє T7.

Після численних повідомлень від сусідів, про те, що у квартиру в районі Arenaccia постійно приходbть велика кількість чоловіків, поліція влаштувала спостереження. Було помічено, чоловіка, який щодня зранку, привозив сюди двох сестер, які приймали клієнтів за оголошеннями, опублікованими на спеціалізованих сайтах в інтернеті.

Поліцейські у цивільному увійшли в квартиру, де їх прийняли двоє напівоголених дівчат, що помилково прийняли їх за клієнтів, тому просили передоплату за послуги.

Тут також був присутній чоловік, що супроводжував дівчат і чекав кінця «робочого дня», щоб заволодіти їх заробітком.

У квартирі було знайдено комплекти білизни, коробки презервативів, секс іграшки, три мобільні телефони з яким дівчата організовані зустрічі з клієнтами, планшети і ПК з десятками порно фільмів. Крім того, було виявлено, що квартира була підключення до електричної мережі незаконно, завдяки чому її користувачі розкрадали електроенергію.

50 річного італійця М. С., що проживає в провінції Везувіано, заарештовано за індукцію і експлуатацію проституції, а також за крадіжку електроенергії, і випущено під домашній арешт.

Двох дівчат-близнючок ідентифіковано. Встановлено, що одна, разом із молодшою дочкою, живе в центрі прихистку жінок в тяжкому становищі, а інша – не має дозволу на проживання в Італії.

Ведуться слідчі дії, щоб виявити додаткові обставини та інших людей, задіяних у експлуатації дівчат.

_________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Хто може повернути гроші за оформлення пермессо? Як це зробити?

Усе, що потрібно знати про сплату податку на нерухомість у цьому році