in

Двох українок судять за жорстоке ставлення до свого підопічного

У регіоні Венето, перед італійським судом постали Марія К. та Тетяна К. із звинуваченнями у жорстокому поводженні при обтяжуючих обставинах, з пристарілим, за яким доглядали. Звинувачення підтверджено аудіозаписом, таємно здійсненим його родичами. Повідомляє Corriere delle Alpi.

86-річний Сеньйор Фонтана, з Фельтре що у провінції Белунно, страждає на хворобу Альцгаймера та потребує цілодобової асистенції. Для цього його діти взяли на роботу двох українок, Марію К., 51 рік та Тетяну К., 29 років, які доглядали за тяжкохворим та його дружиною. Родичі неодноразово помічали на тілі батька синці, тому вирішили вияснити що відбувалося в домі за їх відсутності.

За версією обвинувачення старий протягом півтора року був жертвою зловживань, насильства, жорстокого поводження та образ, щонайменше від однієї з двох звинувачених. На підтвердження складу злочину, прокурор наголошує на травмі, для лікування якої довелося звертатися у відділення швидкої допомоги та виникнення ерозивного езофагіту, причиною якого називають прийом розчинних у воді речовин, що паралізували здатність ковтати літнього чоловіка. Свідчення у справі даватимуть медики.

«Доглядальниці пояснювали синці батька побутовими травмами. Та ми зрозуміли, що він часто падає з ліжка уночі. – Розповідає дочка Лара Фонтана. – Одного разу, вдень, я почула за закритими дверима шум, стогін та жалоби батька. Він був у кімнаті вдвох із Марією. Батько сказав мені, що вона погрожувала йому побиттям».
Частий шум за стіною підтвердив сусід, він чув як старий постійно кликав свою доглядальницю. Разом із братами та адвокатом вони вирішили вияснити що діється. Вночі з 16 на 17 травня 2010 року, вони залишили в його кімнаті увімкнений магнітофон.

«Слухаючи запис ми залишилися без слів. – Коментує син Луїджі Фонтана: «Старий гімнюк, ідіот, ти заплатиш за все, скільки разів я повинна сказати щоб ти одягнув підгузник». Було чути як хтось потягнув стілець, а далі крики батька: «О, Боже, о Боже!»
 

Маріанна Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Gazetaukrainska.com, il portale degli ucraini in Italia

Закордонний вибір: як голосуватимуть українські “заробітчани”?