in

Доглядальниця успадкувала 3 млн Є від італійця, за яким доглядала

Вінченцо Рісатті, власник готелю в італійській провінції Брешіа, помер у віці 92 років, залишивши у спадок своїй доглядальниці три мільйони євро, повідомляє Українська газета в Італії.

Після оголошення заповіту родичі італійця звинуватили молдаванку і її сина в тому, що вони обдурили Вінченцо. Сім’я звернулася до суду, стверджуючи, що жінка скористалася психічною нестабільністю літнього чоловіка.

Проти Раїси та Даніеля Русу почався судовий процес, їх обвинувачували в тому, що вони скористалися недієздатністю 92-літнього чоловіка.

Захисникам доглядальниці вдалося довести що старенький був дієздатним і не раз засвідчував намір залишити спадок жінці, з якою він розділив останню частину свого життя. Адвокат Даньолі, продемонстрував необґрунтованість обвинувачення, запросивши до свідчення правнука Вінченцо Різатті, нотаріуса Різатті, який написав та засвідчив заповіт померлого.

Процес завершився достроковим виправданням матері і сина Русу, і присудження їм активів у розмірі 3 млн євро. Раїса Русу і її син Даніел Русу стали законними спадкоємцями літнього чоловіка з Італії.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українська школа у Римі відсвяткує 15-річчя

Українка покінчила життя, кинувшись із моста в Неаполі