Увечері 11 січня, 50 річний житель італійського містечка Каттоліка звернувся із повинною до відділку поліції. Він зізнався що у п’ятницю 8 січня призвів до дорожньо-транспортної пригоди на вулиці Емілія Романія, а пізніше втік із місця події.
Його жертвою стала українка, що переходила дорогу по пішохідному переході. В даний час вона перебуває у тяжкому стані в реанімаційному відділені лікарні у Річчоне.
Постраждала українська живе у Габічче Маре із 25-річною донькою. Її долею переймаються не тільки співвітчизниці, але й італійці, свідки дорожньо-транспортної пригоди.
Дорожній пірат тяжко поранив українку
![](https://www.gazetaukrainska.com/wp-content/uploads/2009/08/generic_iStock_000046963308_Small.jpg)
Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]