in

Жахлива смерть українки в Афраголі

alt   Труп громадянки України 52-річній Наталії Петрової виявлено в четвер 7 лютого в її квартирі на вулиці Сицилія в Афраголі, що в передмісті Неаполя. Повністю гола жінка, сиділа в калюжі крові у кухні, спираючись спиною об меблі.

Причиною смерті стала кровотеча із інтимних місць. Зважаючи на її вік, слідчі відкинули версію аборту. Згідно з попередніми припущеннями, мова може йти про груповий секс, не виключене групове зґвалтування. У будь-якому випадку особи, які були поряд з Наталею в останні години життя, не надали їй медичну допомогу, тож є причетними до убивства.

Виявив труп сусід-молдаванин, який під ранок чув крики жінки, проте не надав їм значення, оскільки в її домі часто проходили п’яні та шумні вечірки.

Документи українки знайдено не було. За отриманою інформацією, Наталя залишила їх знайомим, в заклад за позику. Деякі співвітчизниці, що знали покійну, помогли встановити її особистість, та повідомили слідчим, що жінка часто бачилася із палестинцем, що проживає в Неаполі. Зараз його подано в розшук.

До слова, Наталя уже ставала жертвою насилля. Шість років тому, коли вона жила в неаполітанському районі Сан Карло Арена, під час того, які приймала душ, на неї напав тоді 29-літній італієць Антоніо Мієле. На крик прибіг її друг 40-річний Мамед Хасан. Після жорстокої боротьби він убив агресора молотком на очах у жінки. Вбивця відсидів кілька років у в’язниці, а зараз перебуває на домашньому арешті.

Цей випадок позначився на психічному здоров’ї Петрової. Вона переїхала в провінцію Неаполя та все частіше почала заглядати в чарку.

Справою убивства Наталії Петрової займається прокурор Вінченцо Пішітеллі. З четверга поліцейські опитали близько 25 осіб, які можуть пролити світло на справу. Востаннє її бачили живою двоє подруг в суботу увечері.

Вони розказали, що жінка була сильно п’яною, блідою з нездоровим виглядом, через це подруги затрималися в її домі недовго. Що сталося в наступні чотири дні життя українки залишається невідомим.

Маріанна Сороневич

Діти-іноземці Рима святкували «Різдво 2013 …поговоримо про майбутнє»

Папа Бенедикт XVI зрікається престолу