in ,

Начальника митниці Івано-Франківська затримали на хабарі у $10 тисяч

Начальника Івано-Франківської митниці Святослава Пересунька затримали під час отримання $10 тис. хабара. Затримання проводили працівники Центрального управління СБУ та Офіс Генерального прокурора.

Факт затримання підтвердили власні джерела в управлінні СБУ у Івано-Франківській області.

Про викриття правоохоронцями схеми поборів з фірм, які займаються зовнішньо-економічною діяльністю, у вівторок, 21 грудня.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: З 2023 РОКУ ЖІНОК, ЯКІ НЕ СТАЛИ НА ВІЙСЬКОВИЙ ОБЛІК, ШТРАФУВАТИМУТЬ, ЯК І ЧОЛОВІКІВ

За інформацією видання, правоохоронці затримали одного з керівників регіональних митниць Держмитслужби України, який мав вплив на роботу Кропивницької та Івано-франківської митниць. Посадовець створив групу, яку координував через свого помічника.

Останній передавав вказівки збирати з підприємців хабарі, а також збирав та передавав керівнику регіональної митниці зібрані гроші. Серед потерпілих підприємців – представники агропідприємств та виробники продовольчої продукції.

Щоб приховати свою діяльність, посадовці діяли через посередників, проте правоохоронцям вдалося задокументували всі етапи вертикалі передачі хабарів. Загальна сума поборів за місяць з одного підприємця становила близько 10 тис. доларів.

Щоб знати новини, важливі українцям в Італії, запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українці в Італії Разом!

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 2 Середній: 3.5]

В Італії оновлено карантинні правила на зимові свята

Вічна пам’ять Наталі Равлюк, що померла в Італії