in

Резонансне ДТП у Монако спричинила українка

Блондинка, яка на блакитному “Бенлті” біля легендарного казино Монте-Карло протаранила відразу чотири дорожезних авто, виявилася українською співачкою РІ (Маргарита Смілянська-Галицька) і донькою голови Державної служби зайнятості Володимира Галицького.

Дівчина уже два роки проживає в Москві, а в Монте-Карло приїхала знімати кліп.

Вона прилетіла до Києва лише на один день, і розповіла ТСН-особливе про те, як потрапила на шпальти всіх світових газет та як вона стала героїнею найдорожчої аварії року.

Маргарита – одеситка, донька голови української служби зайнятості – Володимира Галицького. Але більше їй подобається коли її впізнають та сприймають як співачку РІ. У Монако Маргарита приїхала знімати кліп та відпочивати. Жила в розкішному готелі, який знаходиться у стороні від міста.

Усі, хто бачив її аварію, упевнені – блондинка переплутала гальма з газом. Однак РІ каже, що це неправда.

“Просто машина, не встигли її зняти з паркінгу, машина просто поїхала, покотилась, машина була некерована. Технічні неполадки, підтверджені експертом …”, – наголосила Маргарита.

РІ минулася легким переляком і радіє, що страховка все покрила. “Інакше я не знаю… Нирки би довелося продавати чи ще шось”, – віджартовується дівчина.

Продати своє “Бентлі” Маргарита не може, стверджує, що автівка належить не їй, а її близькому другові: “Це не моє “Бентлі”! Я ще не заробила на “Бентлі” на таке …”

Звідки в доньки авто вартістю півмільйона доларів знає батько – голова Державної служби зайнятості Володимир Галицький. За його словами, Маргарита “зустрічається з одним з олігархів, і який їй подарував це “Бентлі”.

Крім того, пізніше чиновник відцурався дівчини, заявивши, що вона йому не рідна.

“Це ж ніяк не порушує чинне законодавство! Що дочка від моєї дружини, яка мені, взагалі-то, не рідна дочка, доросла людина, живе в іншій країні, зустрічається там з олігархом, живе там з ним, який їй подарував цю машину. Яке це має відношення до мне, розкажіть? Взагалі ніяке!”, – заявив Галицький. Сама ж Маргарита запевнила, що не закохана.

Між тим, як з’ясувалось, розбиті авта в Монако – це не перша ДТП в житті Маргарити.

“Я ж стрітрейсингом займалася, тому аварія зовсім не перша, і навіть не друга, на жаль”, – зітхає співачка.

Зараз РІ планує купити собі новий великий “Мерседес”, а поки їздить на татковому маленькому.

http://tsn.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українка зайняла II місце на конкурсі” Міс Всесвіт” (ВІДЕО)

Нерозчинна і розчинна кава: яка корисніша?