in

Українець намагався ввезти з Італії в Україну блок для майнингу біткоїнів

An image of Bitcoin and US currencies is displayed on a screen as delegates listen to a panel of speakers during the Interpol World Congress in Singapore on July 4, 2017. The three-day conference on fostering innovation for future security challenges is taking place from July 4 to 6. / AFP PHOTO / ROSLAN RAHMAN (Photo credit should read ROSLAN RAHMAN/AFP/Getty Images)

У чоловіка, який повертався з Італії в Україну, знайшли незадекларований блок, який застосовують для біткоїнів. Такий блок коштує близько третини мільйона гривень.

У вінничанина, який повертався з Італії додому, на прикордонному пункті “Тиса” знайшли незадекларований блок автоматичної обробки інформації, який застосовують для майнингу криптовалюти біткоїнів.

41-річний чоловік заявив, що пристрій – не його.

За словами українця, він і гадки не мав, що це таке, а блок його попросив доставити в Житомирську область незнайомець з Неаполя. За виконання послуги чоловік отримав невелику фінансову винагороду.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: У Неаполі українця заарештували за побої і насильство в сім’ї

Хоча видобування криптовалюти не заборонене українським законодавством, такі блоки для автоматичної обробки інформації дуже дорого коштують, та під час ввезення з іншої країни повинні декларуватись.

Зокрема блок ASIC – майнер торгівельної марки “Bitmain”, який українець і намагався ввезти на батьківщину з Європи, в інтернет-магазинах можна придбати за ціною від 320 тисяч гривень.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Водія ТІРу з України знайшли мертвим в салоні вантажівки в Італії

До слова, прикордонники задокументували порушення та вилучили блок, а його остаточну вартість визначать експерти.

Нагадаємо, що на територію України з-за кордону без декларування та сплати мита можна ввозити товари вартістю до 500 євро та вагою до 50 кілограмів.

Чоловік їхав рейсовим автобусом зі сполученням Неаполь – Луцьк.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 3 Середній: 3.3]

Вагітна у 12: у Чернігівській області семикласниця чекає на дитину від 17-річного хлопця

Risultati immagini per italiani

Заплутана італійська: вислови із непередбачуваним перекладом