in

Український заробітчанський бус оштрафували у Бреші на 4 000 € за перевезення посилок без ліцензії

23 лютого в Італії було заарештовано та оштрафовано український бус за перевезення заробітчанських посилок.

Про це повідомляє “Українська газета в Італії» із посиланням на видання “Brescia oggi”.

Патруль Загону дорожньої поліції Монтік’ярі зупинив пасажирський український бус з українським номерним знаком, який повинен був здійснити міжнародний перевезення людей між Іспанією та Україною.

Читайте також: В Італії знайшли українку, повішену на оливковому дереві. Самогубство чи убивство?

Однак, у транспортному засобі поліцейські виявили не пасажирів, він був завалений сумками і коробками. Вони були загружені не лише у багажному відсіку, але і всередині пасажирського відділення на сидіннях пасажирів.

Це не здивувало поліцейських, вони добре знають, що такими білими бусами українці в Італії пересилають подарунки своїм родичам в Україну. Їх ще називають «furgoni delle badanti» – фургони доглядальниць, за основною професією, якою зайнято українських мігрантів.

Водій здійснював міжнародні перевезення вантажів від імені третіх сторін між країнами, порушуючи угоди між державами-членами ЄС.
Окрім адміністративного затримання в Італії на три місяці, його оштрафували на 4.130 євро.

Читайте також: Співробітники СБУ затримали всю зміну митників за хабарі

Описаний вище випадок не є поодиноким.

Італійська поліція регулярно зупиняє “бусики заробітчан”, які не мають відповідної міжнародної ліцензії, завантажені товарами без опису та акцизів, та штрафують у розмірі до 5 000 євро.

Цей вид перевізницьких послуг, вже роками є частиною життя заробітчан, тим не менше він є нелегальним, оскільки кур’єри не зареєстровані у жодному реєстрі і не є представниками спеціалізованих компаній.

Фургони перевозять не описаний багаж, без супроводжуючих документів, тому цей сервіс перевезень бусиками привертає увагу італійської дорожньої поліції.

Та, мабуть, бізнес кур’єрів є прибутковим і необхідність періодичної сплати штрафів передбачено у балансі їх бізнесу і покривається із прибутку.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійський клуб “Аталанта” підписався півзахисника “Шахтаря” Коваленка

У Неаполі українця заарештували за нелегальний продаж ліків