in

Українця заарештували за крадіжку косметики на 100 тисяч € і зберігання зброї

Українця заарештували за крадіжку і зберігання краденої косметики на 100 тисяч євро, а також – зберігання вогнепальної зброї.

Про це повідомляє Маріанна Сороневич, на сторінках “Української газети в Італії

Проблеми із законом у 36-річного українця, який проживає у містечку Спіно Д’Адда, провінція Кремона, що у Ломбардії, виникли через звинувачення у крадіжці в особливо великих розмірах, зберіганні краденого та незаконне володіння вогнепальною зброєю.

Читайте також: Українці намагалися продати власні органи за кордон

Крадіжка у Intercos Europe

Операція по затриманню злочинця пройшла після тривалого розслідування крадіжки у Intercos Europe, італійській компанії-виробника косметики, у місті Довера.

Крадіжку товару виявили вночі з 1 на 2 листопада 2020, коли із складу зникли коробки із косметикою на суму 100.000 євро.

Завдяки співпраці із співробітниками служби безпеки постраждалого підприємства, карабінерам вдалося повернути частину краденого.

Товар був схований у домі 36-річного українця у Спіно д’Адда.

Читайте також: В Італії зникла українська красуня. Мама просить про допомогу

Незаконне володіння зброєю

У домі хлопця також знайдено барабанний пістолет Smith e Wesson 357, пістолет Magnum і 50 патронів.

Крім косметики, військові виявили 19,000 євро готівкою та інший товар, здобутий у крадіжках у різних магазинах, які сталися протягом останніх місяців в північній Італії.

В домі виявили маски, латексні рукавички, коробки із парфумами та взуттям відомих дизайнерів, шарфи та окуляри відомих брендів.

Знайдений товар вилучено, а косметику повернено власнику.

Українцю пред’явлено звинувачення у незаконному зберіганні зброї боєприпасів, крадіжці із обтяжуючими обставинами та зберігання крадених речей.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Як оформити постійне місце проживання в Італії

Fiera ucraina di beneficenza a Roma, per fare del bene