in

У Віченці помер українець Богдан Ковальчук, залишивши сиротою сина та батька-інваліда

Про несподівану смерть чоловіка повідомила Anna Parovyak у мережі Фейсбук (спільнота Українські Баданте Брешія (Badante di Ucraina a Brescia))

Дорогі співвітчизники міста Віченца, сьогодні несподівано помер Богдан Ковальчук, син Галі (всі її знають як хороша), прошу всіх відгукнутися на горе цієї родини і допомогти мамі доправити тіло Богдана до рідної України. – Пише Анна Поровяк – Хто де працює, чи в колі друзів, знайомих організуйте збір, а потім можете передати до церкви, до Галі, чи мені можете перезвонити я під’їду, ще не знаємо коли буде похорон, але ситуація в цій сім’ї дуже тяжка, в Богдана залишився син якого він сам ростив і Батько інвалід без двох ніг, тому все злягло на плечі матері.

Так як ми жодну родину не залишили на одинці з горем, тож прошу всіх і цього разу організуватися і допомогти цій родині.

Читайте також: Набрав кредитів та спустив гроші на трансвеститів. Підробиці смерті українки в Італії

ПРОСИМО ЩИРОЇ МОЛИТВИ ЗА УПОКІЙ РАБИ БОЖОГО БОГДАНА. Зі святими упокій, Христе, душу спочилого раба Твоєго БОГДАНА де немає недуги, ні смутку, ані зітхання, але вічне життя. Бо Ти єси Воскресіння, Життя і вічний Спокій, Христе, Боже наш, і Тобі славу віддаємо з Предвічним Отцем і Святим Духом нині, і повсякчас, і на віки вічні. ВІЧНА ТОБІ ПАМ’ЯТЬ. ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ.

Funeralia – Міжнародні ритуальні послуги Олега Мілінського.

Ритуальні послуги в Італії – перевезення тіл померлих земляків із будь-якого міста Італії в будь-яке місто України.
 +39 331 109 41 68
 +38 097 149 87 85
 FUNERALIA.ORG

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Після 3 років в’язниці, апеляційний суд Італії виправдав нацгвардійця Марківа

Dpcm. Коронавірусні обмеження в Італії з 6 листопада- 3 грудня