in

У Модені, доглядальниця-українка чудом залишилися жива від витоку газу

Через несправну газову плиту у Раваріно померла літня італійка. Її доглядальниця-українка чудом залишилися жива.
В даний час доглядальниця лежить в лікарні, загрози її життю немає. Про це повідомляє “Українська газета в Італії із посиланням на Il Resto Del Carlino.

Несправна газова плита стала причиною смерті Вілми Балбоні, 84-річної італійки, яка померла 10 січня у своєму домі на вулиці Аргіні в Касоні ді Раваріно, що поблизу Модени. Жінка жила у квартирі на першому поверсі, разом із 57-річною доглядальницею із України.

Читайте також: Смерть12-річної українки в Італії. Убивство чи суїцид?

Приблизно о 7.30 ранку українка забила тривогу, подзвонивши у службу 118.

Дві машини швидкої медичної прибули за викликом разом з пожежниками. Проте спроби медичного персоналу привести до тями 84-річну жінку були марними. Смертельний газ наситив повітря квартири, позбавивши стареньку життя.

Читайте також: Італієць під час сварки ломом убив 23-річного українця

Її доглядальницю терміново було транспортовано спочатку до лікарні у Баджовара, а потім переведено в гіпербаричний центр Болоньї. Її стан дуже серйозний, але, на щастя, загрозу життю не несе. Пожежники відразу ж намагалися зрозуміти, звідки взявся витік газу-вбивці; Найбільш обгрунтованою видієтося, що втік стався з газової печі, яка стояла в кімнаті, у якій спали обидві жінки

Квартиру жінки опечатали для наступного розслідування.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Новонароджена дитина українки померла після пологів у Гроссето. Ведеться розслідування

Паніка в Равенні. Вночі стався землетрус магнітудою 4.6