in

У Польщі затримали двох українців, які ошукали 380 тисяч осіб: присилали “рахунки” за комуналку

У Вроцлаві, що у Польщі, затримали двох українців, віком 24 та 25 років, які ошукали або намагались ошукати 380 тисяч поляків. Українців арештували на три місяці.

Про це повідомляє tvn24.pl.

За даними поліції Нижньої Сілезії, громадяни України відправляли текстові повідомлення із інформацією про борги за комунальні послуги. Там також було посилання на фейковий сайт, де нібито можна було оплатити заборгованість.

Шахраї вказували невеликі суми “боргів”, а тому деякі потерпілі без зайвих питань переходили на сайт та вносили там свої банківські дані.

“Це були невеликі суми грошей, які часто взагалі не викликали підозри. Метод був заснований на тому, що зловмисники розсилали випадково обраним людям текстові повідомлення з підробленим посиланням, яке перенаправляло їх на сторінку, де вони мали ввести свої дані для входу до мобільного банку.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: ЗААРЕШТОВАНО УКРАЇНЦЯ, ЩО НАМАГАВСЯ НЕЛЕГАЛЬНО ВИВЕЗТИ В ЄС У ВАНТАЖНОМУ БУСІ 41 ЛЮДИНУ

Деякі з жертв, побачивши невелику суму до оплати, переходили за посиланням та вводили свої дані. Таким чином злочинці отримували логіни та паролі, завдяки яким вони отримували доступ до банківських рахунків”, – сказав представник пресслужби поліції Нижньої Сілезії Войцех Яблонський.


Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Надію Савченко затримали в аеропорту з підробленим ковід-сертифікатом

У МОЗ України пояснило, як отримати щеплення, якщо вже купили “липовий” COVID-сертифікат