in

У Тернопільській області мами-заробітчанки заробляли на дітях

   Перебуваючи на заробітках за кордоном і не сплачуючи податків у бюджет держави, умудряються отримувати в Україні… соціальну допомогу на утримання дітей

Фахівці Держфінінспекції в Тернопільській області відповідно до звернення правоохоронних органів під час перевірки одного з районних управлінь праці та соціального захисту населення виявили незаконний, але, по суті,  «цікавий і новаторський» спосіб зловживання державними коштами. Мова йде про те, що окремі наші громадяни, перебуваючи на заробітках за кордоном і не сплачуючи податків у бюджет держави, умудряються отримувати в Україні… соціальну допомогу. Оскільки триває слідство, конкретна адреса місця порушення не називається.

Отже, працівниками управління праці та соціального захисту населення прийнято заяви про призначення соціальної допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, незважаючи на те, що особи, які претендували на це, перебували за кордоном, де й народили своїх дітей. Таким чином були порушені статті 6 і 14 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», а також підпункт 1 пункту 11 і пункт 43 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 №1751.

Внаслідок допущеного порушення незаконно призначено та виплачено двом матерям десятки тис. грн соціальної допомоги.

Керівнику об’єкта контролю надіслано обов’язкові вимоги про усунення виявленого порушення.

http://poglyad.te.ua/

Влада хоче змусити заробітчан платити податки

Між Україною та Італією діє Конвенція про уникнення подвійного оподаткування