in

Через помилку в документах, італійський імпорт залишився на Закарпатській митниці

Вартість незаявленого в товаросупровідних документах товару становить 2 387,50 Євро.

 

В зону митного контролю митного поста «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС в напрямку «в’їзд в Україну» заїхала вантажівка «RENAULT MAGNUM» яким керував громадянин України.

Транспортним засобом на митну територію України переміщувався консолідований вантаж.

Згідно поданих до митного контролю водієм товаросупровідних документів, через митний кордон України, серед іншого вантажу переміщувався товар: «поліуретан і поліол». Відправник товару – італійське підприємство, одержувач – українське.

Прийнявши рішення провести митний контроль й огляд транспортного засобу та вантажу, із залученням експерта оцінювача, працівники митниці встановили, що кількість місць відповідає заявленому в товаросупровідних документах. Однак, виявлено невідповідність заявленого в товаросупровідних документах товару фактично наявному, а саме в документах зазначений товар: поліуретан та поліол-компонент. Фактично ж у транспортному засобі переміщувався стирол-бутадієновий каучук у гранулах, загальною вагою 1250 кг.

Згідно довідки спеціаліста, вартість незаявленого в товаросупровідних документах товару становить 2 387,50 Євро.

У ході проведення перевірки правомірності переміщення вищевказаного товару на митну територію України Закарпатською митницею ДФС отримані офіційні листи від італійського експедиційної компанії, відповідно до яких невідповідність заявленого в товаросупровідних документах товару сталася з вини відповідального за навантаження, який не проконтролював завантаження товару на території митного складу.

Таким чином, водій вантажівки перемістив товари через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу, як підстави для переміщення товарів, документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника, найменування, кількості, ваги та вартості товару.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених статтею ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України стирол-бутадієновий каучук, вартістю 57 228 грн, вилучено.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

________________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Івано-Франківську відкрився італійський візовий центр

Італієць добу блукав Львовом у катафалку з покійником