in

Чопські митники запобігли незаконній спробі вивезти через кордон одяг та взуття

Чопські митники запобігли незаконній спробі вивезти через кордон одяг та взуттяНе вдалось отримати максимальний зиск від перепродажу одягу та взуття, при цьому не сплативши державі ані копійки, громадянам України, які намагались обійти митне законодавство. Одразу в кількох випадках на різних пунктах пропуску, що на українсько-угорському кордоні, чопськими інспекторами складено протоколи про порушення митних правил.

Так, водій мікроавтобуса «Мерседес-Бенц», повертаючись з Італії до України, «забув» вказати у митній декларації новий одяг з текстилю, який нібито передачею відправляли наші заробітчани додому, але чомусь заздалегідь розфасований серед особистих речей господаря транспортного засобу. Під час огляду багажного відсіку мікроавтобуса, митники виявили два чорні пакунки, в яких і знаходились 43 од. жіночого та чоловічого одягу різних торгових марок, загальною вартістю понад 81 тисячу гривень.

В іншому випадку 33-річний закарпатець сподівався швидко і безперешкодно в спрощеному режимі контролю перемістити 109 пар жіночого та чоловічого взуття. Повертаючись із Угорщини додому на своєму легковику марки «Ауді А6», чоловік свідомо обрав у пункті пропуску «Лужанка» «зелений коридор», тим самим підтверджуючи свої законні наміри, перетнути кордон. Натомість у багажному відсіку іномарки митники виявили взуття, свідомо незадеклароване чоловіком, вартістю 12 тисяч гривень. Загалом, протягом дня чопськими митниками в цьому пункті пропуску зафіксовано 4 випадки недекларування взуттєвих виробів на суму майже 50 тисяч гривень.

Вчинені дії порушників підпадають під ст.340 Митного кодексу України і відповідно дають підстави митникам вилучати незаконний товар.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 7 Закону України від 13.09.2001 № 2681-ІІІ «Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України, громадяни можуть ввозити на митну територію України товар вагою до 50 кг та вартістю до 200 євро без митного оподаткування.

 

Вся закарпатська правда

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Іммігранти не виборці?

Pronto: непідробна італійська любов – на зв’язку