in ,

Ірина, мама загиблої у Вінниці Лізи не позиватиметься проти журналіста, який опублікував її інтерв’ю

Мама загиблої 4-річної Лізи у Вінниці Ірина Дмитрієва не позиватиметься проти фіксера Антона Кудінова. Чоловік разом зі знімальною групою італійського каналу записав реакцію жінки та звістку про смерть її дитини. Відео він опублікував у Facebook.

Родичі постраждалої одразу заявили, що позиватимуться проти Кудінова, але Ірина попросила цього не робити.

Про це повідомила дружина брата Ірини Вікторія Дмитришина, пише “Детектор медіа”.

“Іринка попросила, щоб наша сім’я не втручалась, не розбиралась і взагалі залишила у спокої цього чоловіка. Вона не хоче цих розбірок, і ми це розуміємо і приймаємо. Тому на прохання Іри ніякого позову до суду від родини не буде”, – зазначила Вікторія.

Читайте також: Комісія з журналістської етики засудила інтерв’ю італійської журналістки із мамою Лізи, постраждалої у Вінниці

Нагадаємо, журналіст Антон Кудінов разом із знімальною групою італійського телеканалу RAI News 24 проник до плати інтенсивної терапії, де Ірина перебувала після ракетного удару.

Він показав жінці відео її загиблої дитини, записав реакцію та коротке інтерв’ю пораненої жінки та опублікував його у Facebook. Комісія із журналістської етики засудила дії фіксера.

Представники місцевої влади зазначили, що журналісти не отримали попереднього дозволу від військової адміністрації, який є обов’язковим для відвідування лікарень під час дії воєнного стану.

Обговорити цю, та інші новини важливі українцям в Італії, можна приєднавшись до групи у Facebook Українці в Італії Разом!

або до Телеграм-каналу https://t.me/ucrainiitalia

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 4]

Що відбувається на фронті. Зведення Генштабу

В Україні викрили 45 каналів нелегального виїзду чоловіків за кордон