in

У регіоні Пулья від опіків померла 15-річна українка

Дівчинка отримала тяжкі опіки 8 січня, під час того, як намагалася запалити піч за допомогою етилового спирту.

 

Її життя трималося на волосинці протягом цілого тижня. Проте жахливі опіки, що вразили 80% шкіри були надто тяжкими. 15 січня серце Мар’яни Тукіної, 15 річної українки перестало битися. Дівчинка отримала тяжкі опіки 8 січня, під час того, як намагалася запалити піч за допомогою етилового спирту.

Нещасний випадок стався в одному із будинків історичного центру Сан Агата у регіоні Пулья. Того вечора дівчинка хотіла запалити стару піч. Дрова не займалися, тож вона вирішила скористатися етиловим спиртом, від чого полум’я вийшло з-під контролю. Першу допомогу Мар’яні надали її батьки, на порятунок приїхали медики із служби 118 із найближчого села Анзано ді Пулья. Дівчинку госпіталізували в опіковий центр Кальдареллі у Неаполі де вона померла увечері 15 січня.

Мар’яна жила в Італії разом із мамою, вітчимом та молодшими братами. Її мама працювала доглядальницею, а вітчим – на будівництві. Дівчинка навчалася у технічній школі Джанноні у Фоджі. Жителі села прихильно ставились до сім’ї українців. Щоб їм допомогти, вони почали збір коштів, для перевезення тіла в Україну.

 

Маріанна Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Від вибуху газового балону в Неаполі поранено двох українців

Вчений: Мона Ліза була хлопчиком-коханцем да Вінчі