in

Українка продала сина літній італійській парі

У Кассіно, що у провіції Фрозіноне, заарештовано шестеро осіб за продаж п’ятимісячного хлопчика, народженого в Україні. Матір погодилася віддати немовля в обмін за 25 тисяч євро бездітній італійській парі.

Розслідування, проведене поліцією Кассіно, під командуванням капітана Адольфо Грімальді і координацією лейтенанта Массімо Еспозіто, почалося в липні минулого року, коли у педіатра виникли запідозрила щодо фенотипу дитини: білявий хлопчик із світлими очима не міг бути натуральною дитиною темноволосих батьків, яким уже далеко за п’ятьдесять. Пара заявляла що дитина, якій дали ім’я Дженнаро, – їх натуральний син, але не володіла документами які б це доводили.

У ході розслідування показало непорозуміння між учасниками об орудки. Погоджену ціну 21-річній українці було оплачено частково: вона отримала 15 тисяч євро, а решта повинна була бути оплачена після завершення оформлення усіх документів. По внесенні першого траншу та передачі дитини, посередники виявили, що за законом для комплектації усиновлення потрібно від двох до трьох років. Після цього посередники почали тиснути на італійців, для отримання решти грошей. Не погоджуючись італійці намагалися уникнути переслідування та перебралися разом із дитиною у готель в містечку Лірі, поблизу Кассіно.

Крім адвоката та прийомних батьків, було заарештовано двох громадян Росії та двох італійців, які виступали посередниками у справі. Біологічна матір дитини ймовірно перебуває в Україні. Слідчі намагаються вияснити чи цей випадок є поодиноким, чи пов’язаний із постійним трафіком неповнолітніми. Зараз дитина перебуває в Римі під наглядом соціальних служб.

Італійській ЗМІ прирівняли вартість об орудки до купівлі легкового авто.

Маріанна Сороневич

Читайте також:

Вартість української дитини – 25 тисяч євро

Тревізо. Подружню пару італійців звинувачують у нелегальному усиновленні в Україні

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Видатки сімей в Італії збільшаться на тисячу євро

запрошуємо до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі з українознавства «Патріот»