in

Українця, який мало не убив 3-річну доньку, засуджено на 12 років

   Дванадцять років позбавлення волі за замах на вбивство і відмова у проведенні  нової психіатричної експертизи для Марчела Каптара, 36-річного громадянина України, що у ніч Нового року вдарив молотком 3-річну дочку.

Подія сталася у Бусняго, провінції Монци і Бріанци, що у Ломбардії. Каптар – власник маленької організації по прибиранню – стверджував, що діяв, за наказом “голосу” який заставляв його вдарити доньку кілька разів молотком, проте він не послухався і вдарив її тільки один раз. Маленьку у важкому стані було доставлено у лікарню в Бергамо, та прооперовано для зменшення гематоми в голові, повідомляє il Cittadino

Чоловіка визнали частково психічно неповносправним. Суддя Альфредо Де Лілло, крім 12 річного позбавлення волі, установив примусове лікування у психіатричній лікарні підвищеної безпеки у Кастільоне делле Стів’єре, протягом трьох років.

Суд відхилив запит про повторну психіатричну експертизу, якою захист намагався визнати повну розумову недієздатність підсудного. У цьому випадку чоловік був би визнаний соціально небезпечним, проте  виправданий. Суд також постановив виплату компенсації на користь матері дівчинки, у розмірі 10 тисяч євро.

М.С.

 

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Допомога на сім’ю. Оновлено розміри прибутків

ООН нарахувала понад 900 тисяч українських біженців