in

У Мілані 31-річного українця зарізала його дівчина

   Руслан вимагав щоб його партнерка залишила роботу танцівниці в нічному клубі. В стані афекту Оксана встомила йому ножа прямо в серце.

Він працював в організації по прибираннях, вона – танцівниця лап-денсу в нічному клубі, з обов’язком розважати клієнтів за столиком.
 
Згідно реконструкції подій, здійсненої карабінерами, того 4 квітня після 22 години, молодий українець Руслан Білоус та 26-річна Оксана Мурасова із Литви проводили звичайний вечір у їх маленькій квартирі на вулиці Ріпамонті у Мілані. Дитина Оксани спокійно гралася поряд на дивані.

Хлопець намагався переконати залишити жінку свою роботу у нічному клубі та більше не бачитися із її роботодавцем. Оксана вкотре відмовлялася, оперуючи що обрала цю роботу одразу після приїду в Італію, і не збирається міняти стилю життя. Між ними зав’язалася сварка, проте Руслан на неї руки не піднімав.
Жінка пішла в кухню, взяла 35-сантиметровий кухонний ніж. 22-о сантиметрового леза стало достатньо щоб убити. Ніж увійшов між ребрами та встромився прямо в серце.

Карабінери, які приїхали за викликом сусідів, застали залиту кров’ю жінку у стані афекту та мертвого чоловіка на підлозі. Дворічна донька Оксани не зрозуміла що сталося, вона продовжувала спокійно гратися у вітальні.

Оксану негайно заарештували та утримують у в’язниці Сан Вітторе разом із донькою.

Підг. Маріанна СОРОНЕВИЧ

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Стріт-арт у Римі: здрастуй, передмістя!

Міланські українці зустрічатимуть Великодень гуртом