in

Грабіжники застрелили 38-річного українця на очах 2-річної доньки

   Чоловік намагався захистити касира супермаркету у Кастелло-ді-Чистерна (Неаполь) під час пограбування. Героїчний порив коштував йому життя.

Фотогалерея з місця події тут

Чоловік, разом із дворічною молодшою дочкою, ввечері 29 серпня зайшов за продуктами в невеликий супермаркет у Сельва, Кастелло ді Цистерна, поблизу Неаполя. Незадовго до закриття, до магазина під’їхали двоє злочинців і увірвалися у приміщення із касками на голові. Один з них підійшов до касира і, пригрожуючи, вимагав виручку.

Один із покупців, у цей час вже заплатив за покупки і виходив із приміщення. Чоловік зрозумів що діється, але не зважав на небезпеку. Він зилишив донечку у візку супермаркета і повернувся, щоб захистити касирку, повідомляє Маттіно ді Наполі.

Щоб захистити жінку, Коров намагався перехопити одного із грабіжників, в той час, інший кілька разів вистрілив нього. Кулі потрапити в груди та ногу, останній постріл потрапив у голову. Залишивши чоловіка в калюжі крові, поблизу каси, злочинці зникли з місця події на мотоциклі, прихопивши лише 300 євро.

Працівники магазину кинулися на допомогу відважному чоловіку, та було пізно. Вони викликали карабінерів та знайшли родичів чоловіка.

Анатолій Коров (прізвище вказане в італійських ЗМІ) згідно наших читачів – Анатолій Король, 38 років з України, батько двох дітей (дівчинки 2 роки та хлопчика 14-ти років), вже кілька років легально жив в Італії. Його пам’ятатимуть як сумлінного робітника, зовжди готового прийти на допомогу.

Поліція почала розслідування, аналізуючи записи відеоспостереження у цьому районі міста.

Підг. М.С.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

200 людей загинули у трюмі корабля на шляху до Європи

Грабіжники застрелили 38-річного українця на очах 2-річної доньки (ФОТО)