in

Українських моряків засудили на 4 роки за транспортування нелегальних іммігрантів

На світанку 24 травня минулого року, берегова охорона гавані Галліполі перехопила гулет на якому перевозили мігрантів з Афганістану, Іраку та Сомалі – усього 75 людей різних національностей. Команда корабля складалася із трьох українців, які мали на меті доставити нелегалів до мису Леука.

 

Суддя Сімона Панцера засудила Ігоря Дубицького, Ігора Ковальова (обидва 34-річні) і Романа Висоцького (28-річний) на позбавлення волі протягом 4-ох років та виплату компенсації близько 1 млн. євро – сума нарахована з розрахунку 25000 євро за кожного транспортованого ними мігранта. Чоловіків звинуватили у пособництву незаконної імміграції із різними обтяжуючими обставинами, зокрема “співпраці з транснаціональною організованою злочинністю з метою отримання прибутку”.

Суд відбувся за пришвидченою процедурою узгодженого покарання між захисником трьох контрабандистів, адвокатом Віто Де Паскаліс та прокурором Антоніо де Донно.

Човен, який використовували для транспортування живого товару з Афганістану, Іраку та Сомалі, було перехоплено на відстані трьох миль від берега, у районі “Ciolo”. На світанку 24 травня минулого року, берегова охорона Галліполі перехопили «підозрілий» гулет довжиною близько двадцяти метрів. Судно було переповнене «живим товаром» – 75-ма мігрантами, серед них 58 чоловіків, семеро жінок і 10 дітей. Після висадки на берег, їм було надано першу допомогу, а членів екіпажу – заарештовано.

____________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Купівля-продаж авто в Україні здійснюватимуться без довідок-рахунків на реєстрацію

12 відмінних пісних страв, які варто приготувати до настання Різдва