in

В Луганській обл. одного з організаторів каналу нелегальної міграції засуджено до 5 років ув’язнення

Набув чинності вирок Краснодонського міськрайсуду Луганської обл. стосовно одного з організаторів каналу переправлення нелегальних мігрантів із Південно-Східної Азії до країн Євросоюзу, повідомляє прес-служба СБУ. Функціонування цього каналу припинено співробітниками СБУ у взаємодії з працівниками органів внутрішніх справ.

У вересні минулого року на під’їзді до Луганська правоохоронці затримали автомобіль з напівпричепом, в якому знаходилися 19 громадян Індії, Пакистану, Шрі-Ланки без документів. Нелегальні мігранти прямували у напрямку західного кордону України, сподіваючись потрапити до Італії та Словаччини. За словами іноземців, за незаконне транспортування до країн Євросоюзу кожен із них сплатив  від 15 до 30 тис. дол.

Співробітники СБУ встановили, що група мігрантів прибула з Москви у супроводі громадян України. Діставшись до російсько-українського кордону, зловмисники висадили іноземців та перетнули кордон на автомобілі через пункт пропуску, нелегали ж потрапили на територію України пішки, в обхід митного контролю. Потім правопорушники пересадили мігрантів в інше авто, замаскували їх упаковками з мінеральною водою, та продовжили рух, доки машину не затримали співробітники СБУ та міліції.

Стосовно організатора нелегального переправлення іноземців через держкордон СБУ було порушено і розслідувано кримінальну справу за ч.2 ст.332 Кримінального кодексу України.

Кримінальні справи стосовно інших осіб, причетних до функціонування каналу нелегальної міграції, виділено в окреме провадження. Слідство за ними триває.

http://www.rbc.ua

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Як діяти після легалізації в Італії?

Нового декрету флуссі слід зачекати