in

В Італії та Німеччині заарештовано 61 члена мафії ндрангета і конфісковано 30 мільйонів євро

   Поліція регіону Умбрія в Італії провела спецоперацію з боротьби зі злочинним угрупованням з калабрійської мафії ндрангета. У підсумку під вартою опинилися десятки підозрюваних. Також поліція конфіскувала майно фігурантів кримінальної справи, сумарна вартість якого перевищила 30 мільйонів євро.

Всього поліцейські затримали 61 людини в містах Перуджа, Рим, Кротоні, Козенца, Ареццо, Сієна, Анкона, Мачерата, Вітербо, Казерта, Болонья і Варезе, пише італійський інформаційний портал Quotidiano.net. Деяких підозрюваних спіймали в Німеччині. Під арештом залишені 54 фігуранти, а семеро відпущені під підписку про невиїзд.

Затриманих підозрюють у вимаганні, валютних спекуляціях, корупції, шахрайстві, а також у торгівлі наркотиками і сутенерстві.

Поліція продовжує операцію з пошуку спільників затриманих. Можливі нові арешти як в Перуджі, що є адміністративним центром Умбрії, так і в інших населених пунктах.

За версією слідчих, затримані пов’язані з мафіозною угрупованням Фарао-Марінкола з Чіро (район в Кротоні). Цей клан діє з 2008 року, а його ватажком є Наталіне Палетта.

Більшість членів угруповання є вихідцями з Калабрії, де й зародилася мафія ндрангета.

http://ukranews.com/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Легендарний італійський клуб придбали росіяни

La Commissione “Pari Opportunità” UDC di Lamezia Terme riflette sul “fenomeno Femen”