in

Бійка нациків у римському метро завдала шкоди іміджу України

Кривава бійка у вагоні метро Риму, яку влаштували раніше українці, завдала непоправної шкоди іміджу нашої країни.

 

Про це розповів на своїй сторінці в Fаcebook посол України в Італії Євген Перелигін. За його словами, після того як в Італії підтвердять українське громадянство затриманих, консули отримають право для особистої зустрічі з ними.

Дипломат підкреслив, що в італійських соціальних мережах активно обговорювали подію в метро, ​​засуджуючи українців за расову нетерпимість і екстремізм.

“Характер і зміст обговорення в італійському сегменті соціальних мереж про інцидент в римському метро свідчить про великий збиток для іміджу нашої країни від подібних дій”, – написав посол.

Багато постів у соціальних мережах свідчать про те, що іноземці відзначають “тенденцію до збільшення проявів екстремізму, расизму та нетерпимості всередині України”, написав Перелигін.

Risultati immagini per ucraini metro roma

Він підтвердив, що має у своєму розпорядженні особисті дані затриманих українців, але розкривати інформацію з елементами приватності без згоди зацікавлених осіб не має права.

З’ясувалося, що постраждала пасажирка – 57-річна громадянка України Галина, яка кілька років живе в місті Остія. Вона як раз поверталася з роботи в Римі, коли стався напад, пише Corriere della Sera.

“Я розуміла, що вони говорять. Це було щось схоже на “Я фашист, а ти приїхав з Бангладешу. Я тебе зараз вдарю”, – розповіла потерпіла.

 

Також стало відомо, що затримані українці були у стані алкогольного сп’яніння. Один з чоловіків нібито уже потрапляв у поле зору правоохоронців.

____________________________________________________________

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійське видавництво переплутало козака із казахом…

Українцям хочуть ввести ПДВ з іноземних посилок, які є дорожчими від 22 євро