in

Реджо-Емілія. Cім’я українців ховали в домі незаконну зброю

Двох українців  звинувачують у незаконному зберіганні зброї. Їх рушницю піддають аналізу, щоб визначити коли вона стріляла востаннє.

55-річна матір і 25-річний син, родом з України тримали у своєму домі у Реджо Емілії дробовик 12-го калібру і запасний ствол до нього, без необхідних для цього дозволів, повідомляє Gazzetta di Reggio.

Проти них відкрито кримінальну справу із звинуваченням в незаконному зберіганні зброї.

Читайте також: На кордоні ЄС діє єдина Шенгенська інформаційна система для виявлення злочинів

Розслідування поліції почалася в наслідок патрулювання району їх проживання, в ході якого стало відомо, що хлопець хвалився володінням зброєю, часто показуючи рушницю в громадських місцях. Після заяви свідків, поліція прийшла з пошуком у будинок українців. Тоді було виявлено рушницю та ствол до неї.

Читайте також: Митниця: 85% контрабанди в Україні – наркотики і зброя 

Зброю вилучено, зараз Відділ кримінальних досліджень шукають законного її власника та проводять балістичні дослідження, щоб відстежити чи була вона задіяна у злочинах.

Нагадуємо. В минулому двох 17-річних українців заарештовано у Сієні із звинуваченням в серії збройних пограбувань. Суд у справах неповнолітніх виніс рішення про їх утриманні у тюрмі.

Двоє українців отримали важкі вогнепальні поранення під час спроби злочинців пограбувати АЗС в районі Тор Тре Понте міста Латина, поблизу Рима.

___________________________________________

Більше новин:

 

 

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійський Vogue Accessory вподобав українські гердани

Схеми та ідеї писанок в одному кольорі. Готуймося до Великодня та підтримуймо традиції!