in

Допоможіть знайти Тріфонцеву Наталію

Допоможіть дізнатися про долю моєї родички з міста Коломиі, Тріфонцевої Наталі, дівоча фамілія Ніньовська, написала в Українську газета в Італії Марія Фуч.

 

В 1999-2000 році вона поїхала в Італію на заробітки, далі її доля нам невідома. Згідно даних які нам вдалося знайти, вона перебувала в Неаполі. Через деякий час чоловіку передали звістку, що по італійському телебаченні був сюжет, що знайшли невпізнане тіло українки і кажуть що впізнали Наталю.

Чоловік нікуди не звертався щоб встановити місце перебування дружини. Звертаюся до усіх небайдужих, хто в цих роках перебував в районі Неаполя, може пам’ятає такий випадок, дайте знати що насправді сталося з цією жінкою. Можливо хтось впізнає її по фотографіях.

Тріфонцева Наталя народилася 21 березня 1959 році, працювала в місті Коломия в банку до1988 року, потім поїхала на заробітки в Італію. Протягом року присилала листи в яких описувала свою роботу. Спочатку вона доглядала за старенькою, потім працювала нянею за дітьми. Остання робота – збир помідорів.І все зв’язок припинився. Протягом всього цього часу ніхито її не шукав ні в Украіні, ні в Італії. Заяву про зникненнябуло подано в Італії 17 березня 2018 року.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Що робити, якщо батько-італієць не платить аліменти на дитину?

Запрошуємо на зустріч із українським письменником Степаном Процюком у Римі